وبلاگ

جدید ترین اخبار برنامه نویسی

-

قیمت گذاری در سایت های بسیار مساله مهمی هست ، خیلی از مدیران کسب و کارها چه در حالت سنتی و چه به صورت دیجیتالی با مشکل قیمت گذاری دست و پنجه نرم میکنند . برخی اوقات هست که قیمت گذاری فروش بالایی برای شما دارد اما این شیوه قیمت درج کردن برای محصول شما بسیار ضررده هست .

بریم به ادامه مطلب که طریقه محاسبه قیمت گذاری برای یک محصول را بهتر درک کنیم.

روش های قیمت گذاری بسیار گسترده هست . چند روش قیمت گذاری رو با هم شروع میکنیم .

قیمت از تبلیغات و بسته بندی و عکس کالادر سایت و یا حتی طراحی سایت  هم مهم تر است . شما در سایت ها به دنبال طراحی و کیفیت یک وبسایت نیستید ، حالا بعضی ها به دید تخصصی یک نگاهی به سایت بکنند که سایت اختصاصی طراحی شده است یا با استفاده از وردپرس یا ووکامرس همه این ها مسایل انتهایی ماجرا هستند اما اصل ماجرا چیست ؟
-

شما اگر دوست دارید که یک برنامه نویس خوب بشید و دنبال چالش هم هستید بهترین کار شرکت در مسابقات برنامه نویسی هست که خودی نشاند دهید.

مسابقات برنامه نویسی چه در زمینه طراحی سایت ، طراحی وب ، برنامه نویسی موبایل و ... همه یک هدف را دنبال میکنند این هست که شما میتوانید به باقی دیگران نشان دهید که یک سر و گردن در کد نویسی و برنامه نویسی از بقیشه شما سر تر هستم و صد درصد شرکت های بزرگ دنیا هم دنبال این چنین افرادی هستند .

خوب حالا بریم که داشته باشیم چند تا از وب سایت های مسابقات آنلاین برنامه نویسی را با هم تجزیه و تحلیل کنیم .
-

هزینه یک طراحی سایت چقدر است ؟  2 روزه یک سایت را میخوام ! سریع طراحیش کنید مگر کاری دارد ؟

این جمله ای است که بسیاری از مشتری ها در زمینه طراحی وب سایت به مجری میگویند اما واقعا طراحی سایت چقدر هزینه دارد ؟

همیشه در حق طراحان سایت بسیار ظلم میشود ، فکر میکنند طراحان سایت و برنامه نویسان چون فقط با یک سیستم کامپیوتری کل کارهایشان را انجام میدهند پس 4 تا کلیک میزنند سایت طراحی میشود !!!
-

مشکل SSL چیست ؟ هزینه SSL چقدر هست ؟ اصلا باید هست ؟ مزایای داشتن SSL ?

 

خوب سلامی به زیبایی این روزهای سخت که برخی اوقات سختی یک چیز زیبایی می آفریند !!!

بریم سراغ بحث داغ مشتریان وندا به نام SSL  ، تماس های زیادی با مجموعه وندا سافت گرفته میشود جهت اینکه SSL  چرا باید داشته باشیم ؟ اصلا ضروری هست ؟ چرا اینقدر هزینه هایش بالا هست ؟ چرا خیلی از شرکت های هاستینگ SSL  رایگان میدهند ولی برخی از شرکت ها هزینه SSL  را به صورت بسیار زیاد گزاف اعلام میکنند ؟

بریم که داشته باشیم در ادامه این مطلب
-

بازار کار برنامه نویسی اندروید چگونه است؟ آیا در این بازار پول هست ؟ آیا این بازار درآمد کافی دارد ؟ آیا این بازار میتواند من را به یک آرزو برنامه نویس در ایران برساند (یکی از آرزو های شما حتما داشتن لبتاپ مک بوک هست ) 

بریم که داشته باشیم که ببینیم در این بازار چطور هست .
-

همه جا صحبت از طرح صیانت شده ، همه جا بحث  قطع شدن اینترنت هست ، بحث استارلینک ، ایلان ماسک ، قطعی اینستاگرام ، بسته شدن کسب و کارهای نوپا و ....

یکبار برای همیشه توضیحاتی خدمت شما عزیزان عرض کنیم که خیالتان راحت شود ، پس بریم که داشته باشیم.
-

مزایای کسب و کار اینترنتی چیست ؟ اصلا معایبی هم دارد ؟ وب سایت ؟ اپلیکیشن ؟ اینستاگرام و ...

این موارد در این زمان کرونا بسیار به چشم ما خورده است که یک شبه پولدار شوید و کسب درآمد کنید ؟ مگر میشود ؟

بریم به ادامه مطلب جذاب کسب و کار اینترنتی زیبا ، پولدار ، پولساز ، مطمین فقط لطفا با دقت مطالب را مطالعه کنید چون سیار مفید هستند .
-

سوال جالبی هست  که خیلی از مشتریان طراحی سایت از

ما میپرسند وب سایت داشته باشیم یا اپلیکیشن ؟

ببینید داشتند وبسایت همیشه برای 90 درصد کسب و کار ها اولویت هست اما ایا اپلیکیشن نیاز نیست ؟ ببینید مثل این میماند شما بگویید که بنده میخواهم خانه بسازم و این اپارتمان بنده پارکینگ برای ماشین نداشته باشد !

خوب مشکلی نیست اما این مورد از مشتریان شما میکاهد و کم میکند و از تعداد ورودی های گوگل شما بسیار کم میکند و در نتیجه از افزایش فروش شما جلوگیری میکند .

پیشنهاد بهتری برای شما دارم !!! خیلی مشتاق هستید ؟ تخفیف وندا سافت ؟ تخفیف اپلیکیشن ؟!!! تخفیف اپلیکیشن اندروید ؟!؟! تخفیف آموزش !؟!؟!؟! نه نه !!!
-

همه افراد به علم برنامه نویسی ، طراحی سایت علاقه دارند ، خیلی ها بر این باورند که شاید کار بسیار ساده ای است چون نرم افزار همه کار ها را انجام میدهد.

خیلی ها از ما میپرسند که طراحی سایت رو میشه در 1 هفته یاد گرفت یا در 1 ماه ؟!

کامپیوتر و نرم افزار ها اگر زبان داشتن و میشد با آنها صحبت کرد خیلی کار ما ساده تر میشد اما واقعا کامپیوتر یعنی صفر و یک یا این عمل انجام میشود یا انجام نمیشود مشکلات با خودتان !!!!

واقعا برنامه نویسی یکی از سخت ترین شغل های دنیا هست البته شاخه های مختلفی دارد اعم از طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، طراحی اپلیکیشن IOS  ، طراحی اپلیکیشن های تحت ویندوز و ....

تصمیم گرفتیم که لیستی تهیه کنیم از حقایق برنامه نویسی یکم به پایین تر بروید و ادامه را با ما همراه باشید البته اگر برنامه نویس هستید و یا طراح سایت هستید لطفا یک فنجان قهوه میل کنید شاید یکم اعصاب شما خورد شود 
-

CSS  در واقع هسته اصلی طراحی وب است و به شما کمک میکند که رنگ و بوی تازه ای به صفحات وب خود دهید

در طراحی سایت در فرانت اند از سه جز اصلی html -css -javascript استفاده میشود ویکی از کاربردی ترین عمل کرد های ان ریسپانسیو کردن صفحات وب برای موبایل و تبلت میباشد

CSS  در واقع مکمل HTML/Javascript  است باید حتما هر سه مقوله را یاد بگیرید  واقعا زمان زیادی نمیبرد اما اصول طراحی وب سایت این هست که این موارد را به خوبی یاد بگیرد .

حال میخواهیم به شما بگوییم اگر واقعا CSS  وجود نداشت چقدر دنیای ما زشت میشد چقدر صفحات ما زشت میشد چقدر وب سایت ها بی معنی میشدند یک لحظه فکر کنید در اتاق خود تمام درب و دیوار اتاق خود بی رنگ و با سایز های زشت هستند !!! میبینید چقدر همه چی بی معنی میشد پس شاید حال به قدرت CSS کامل پی برده باشید برای بررسی بیشتر با ما همراه باشید