وبلاگ

جدید ترین اخبار برنامه نویسی

چند وبسایت عالی برای دانلود زنگ موبایل
-

۱. iRingPro

 

گزینه اول این لیست iRingPro نام دارد. با استفاده از وبسایت می‌توانید رینگتون‌های بسیار شیکی به گوشی خود اضافه کنید که در سه مجموعه Origin ،Zen و Tek عرضه شده‌اند. این آهنگ‌ها همگی آرام، مینمال هستند و تمی دلنشین دارند.

سازندگان مجموعه‌های یاد شده خودشان اینطور اعلام کرده‌اند که بعد از خسته شدن از شنیدن آهنگ‌های پاپ به عنوان زنگ موبایل و رینگتون تصمیم گرفتند مجموعه‌ای متفاوت را در اختیار دیگران قرار دهند. این سه مجموعه زمانی برای فروش قرار گرفته بودند اما در حال حاضر به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.

دلیل این موضوع فوت یکی از هم بنیانگذاران این مجموعه اعلام شده است. دیگر بنیان‌گذار که هنوز در قید حیات است به همین دلیل خواسته که برای حفظ خاطرات همکارش، این سه مجموعه را به صورت رایگان در اختیار همه کاربران قرار دهد.

در این مجموعه سه چند رینگتون با حالت‌های مختلف وجود دارند که در ادامه به توضیح مختصری از آن‌ها خواهیم پرداخت:

  • MG مخفف Meeting Grade است که حاوی آهنگ‌هایی رسمی و حرفه‌ای می‌شود.
  • AG مخفف Active Grade است و تن این آهنگ‌ها کمی قوی‌تر و مناسب استفاده در محیط‌های خارجی خواهد بود.
  • هر تن در فرم کوتاه و طولانی در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند.
  • بعضی از ترک‌ها مولتی تُن محسوب می‌شوند. به این معنا که یک ترک با حجم صداهای مختلفی برای هر زنگ ارائه شده است.

 

 

2. Mob.org

اگر از آن دسته از افراد هستید که در زمینه موسیقی سلایق متفاوتی دارد، بد نیست نگاهی به رینگتون‌های وبسایت Mob.org بیاندازید. گذشته از ژانر‌های مختلف که از سمت چپ به آن‌ها دسترسی دارید، در این وبسایت می‌توانید از طریق یک لیست بلند بالا به طور مستقل به دنبال رینگتون‌های مختلف بگردید. برای یافتن موارد خاص می‌توانید از نوار جستجوی بالای صفحه استفاده کنید.

در این وبسایت به صورت پیش فرض ابتدا تن‌های جدید نمایش داده می‌شوند، اما امکان دسته بندی لیست و نمایش محبوب‌ترین‌ها و بهترین‌های ماه گذشته را هم خواهید داشت. این وبسایت برای کسانی که نمی‌دانند به صورت دقیق به دنبال چه نوع رینگتونی هستند می‌تواند بسیار مفید باشد.

 

۵. Mobile Ringtones

یکی دیگر از وبسایت‌هایی که مجموعه‌ای عظیم از رینگتون‌ها دارد Mobile Ringtones است. در این وبسایت می‌توانید رینگتون‌های متفاوتی را مشاهده کنید. خصوصا اگر بخواهید رینگتون‌های آیفون را به گوشی اندرویدی خود انتقال دهید.

به جز این موضوع‌، می‌توان این وبسایت را یکی از سایت‌های معمولی دانلود رینگتون دانست که از دسته بندی‌های مختلف پشتیبانی می‌کند و پیش از دریافت فایل اجازه می‌دهد رینگتون‌های مختلف را گوش کنید. این رینگتون‌ها در فرمت‌های MP4 و MP3 در دسترس قرار گرفته‌اند.

 

منبع:

MakeUseOf